logoKlubuZENITZachęcamy do udziału w warsztatach fotograficznych. W 10-godzinnym programie zajęcia teoretyczne, praktyczne i wystawa.

Krzysztof Kadziewicz nauczy Was czym jest ekspozycja, jak uzyskać poprawną ekspozycję, co to jest trójkąt ekspozycyjny, co to jest przysłona, czas naświetlania i czułość ISO, jaki mają wpływ na zdjęcie i jak je kreatywnie wykorzystać. Dowiecie się o sposobach fotografowania, o systemie PSAM, do czego służy kompensacja ekspozycji, czym jest ogniskowa i jakie wartości użyć do konkretnych scen na przykładach. Ponadto: czym jest kompozycja, podstawowe elementy kompozycji, czym jest złota, a czym niebieska godzina, a także poznacie zagadnienia prawne dotyczące fotografowania: prawo autorskie, prawo do ochrony wizerunku i RODO.

logoKlubuZENITZapraszamy na twórcze spotkania czyli "Zrób to sam" - Familijne warsztaty wykonywania świec

logoKlubuZENITPozytywne wibracje w klubie Zenit - nowy cykl spotkań 2021/2022.

logoKlubuZENITZapraszamy do Klubu Zenit na cykl otwartych spotkań dla seniorów.

logoKlubuZENITKlub Zenit zaprasza dzieci w wieku 7-9 lat do nowej grupy plastycznej Kleks

logoKlubuZENITAKCENTY – Wystawa Magdaleny Talmon

Drobiazgi małe akcenty mówią nam nieraz więcej niż wyraża całość. Jakby były ziarenkami prawdy. Wystarczy je dostrzec, żeby odkryć coś, czego nie można było ujrzeć z daleka. Wymuszają bliskość i zaangażowanie. Tak jest także z obrazami z cyklu "Akcenty" Magdaleny Talmon.