logoKlubuZENITZachęcamy do udziału w warsztatach fotograficznych. W 10-godzinnym programie zajęcia teoretyczne, praktyczne i wystawa.

Krzysztof Kadziewicz nauczy Was czym jest ekspozycja, jak uzyskać poprawną ekspozycję, co to jest trójkąt ekspozycyjny, co to jest przysłona, czas naświetlania i czułość ISO, jaki mają wpływ na zdjęcie i jak je kreatywnie wykorzystać. Dowiecie się o sposobach fotografowania, o systemie PSAM, do czego służy kompensacja ekspozycji, czym jest ogniskowa i jakie wartości użyć do konkretnych scen na przykładach. Ponadto: czym jest kompozycja, podstawowe elementy kompozycji, czym jest złota, a czym niebieska godzina, a także poznacie zagadnienia prawne dotyczące fotografowania: prawo autorskie, prawo do ochrony wizerunku i RODO.

Krzysztof Kadziewicz o sobie: Od wielu lat staram się nie wypuszczać aparatu fotograficznego z ręki. Mam obsesję na punkcie pięknego światła, precyzyjnej kompozycji i obrazów. Udało mi się zdobyć kilka nagród (1 miejsce II edycji konkursy „Jestem Nikon”, 2 miejsce VII edycja konkursu „Taki pejzaż” im. Henryka Rogozińskiego). Uczestniczyłem w wielu wystawach fotograficznych, indywidualnych jak i zbiorowych. Fotografuję krajobrazy, ludzi i tworzę reportaże z wydarzeń. Na stałe współpracuję z portalem „Białystok Subiektywnie”. Jestem Podlasianinem z krwi i kości.

Osoby zainteresowane warsztatami prosimy o kontakt z Klubem ZENIT ul. Mieszka I 16, tel. 508 563 863.

warsztaty fotograficzne 2021