Klub Podróżnika - cykl otwartych spotkań o tematyce podróżniczej i krajoznawczej. Uczestniczyć w nich może każdy - czynny i bierny turysta. Każde spotkanie to ciekawe opowieści z podróży, unikalne zdjęcia w formie prezentacji slajdów, oprawione w muzykę i smak, Pamiątki i krótkie filmy - wszystko to, co nasi goście uchwycili w trakcie swoich podróży bliskich i dalekich. Raz w miesiącu w piątek o godzinie 18.00 interesujące prezentacje multimedialne przenoszą nas w miejsca egzotyczne, ciekawe kulturowo, warte zobaczenia, zapamiętania, zachwycenia się, które być może znamy. Zachęcamy do odwiedzania Klubu ZENIT i oddawania się miłej atmosferze wieczorów podróżniczych. 
 
Klub Pogodnych Seniorów - cykl otwartych spotkań dla seniorów, którzy nawet jeśli nie są pogodni, rozpromienieją w miłym towarzystwie. Spotkania prowadzone są przez niezwykle taktowną, sympatyczną i pełną energii reprezentantkę młodego pokolenia. Prowadząca jest także osobą bardzo kompetentną i dysponuje rozległą wiedzą o tematyce psychologicznej. Na spotkaniach poruszane są kwestie szeroko pojętego zdrowia i urody, uczestnicy spotkania mogą sami zasugerować kolejny temat, aby zaspokoić chęć wiedzy i dyskusji. Warto dołączyć do Klubu Pogodnych Seniorów! - spotkania raz w miesiącu w piątek o godzinie 18.00 - Zapraszamy!  
 
Masaż dźwiękiem mis tybetańskich i gongów - cykl otwartych spotkań o charakterze relaksacyjnym. Terapia dźwiękiem i wibracją mis tybetańskich oraz gongów jest wciąż mało znana w Europie, ale w górach Tybetu stosuje się ją od tysięcy lat. Odpowiednia tonacja, częstotliwość drgań sprawia, że dźwięk dociera do każdej komórki organizmu dając odczucie pełnej harmonii, relaksu i radości. Od września do czerwca, raz w miesiącu w piątek o godzinie 19.30 zapraszamy do Klubu ZENIT, aby odprężyć się i nabrać pozytywnej energii. Do zobaczenia!