logoW związku z licznymi pytaniami mieszkańców Spółdzielni Zarząd uprzejmie informuje, że w pakiecie podstawowym analogowym telewizji kablowej VECTRA dostępne są niżej wyszczególnione programy:
-TVP Info
-TV Trwam
-TV Puls

logo

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Zachęta” informuje, że odczyt podzielników kosztów centralnego ogrzewania nastąpi 31.12.2018 roku (dotyczy budynków, w których  okres rozliczeniowy trwa od 1 stycznia do 31 grudnia danego roku). Informujemy, że obecnie zamontowane podzielniki kosztów centralnego ogrzewania odczytywane są drogą radiową w związku z powyższym nie jest wymagana obecność lokatorów w mieszkaniach podczas dokonywania odczytu.

 

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Zachęta” informuje, że odczyt wodomierzy będzie dokonany na dzień 31.12.2018 roku drogą radiową w związku z powyższym nie jest wymagana obecność mieszkańców w lokalach. W budynkach przy ulicy Kamiennej 5 i Stary Rynek: 9, 11 i 13 stany wodomierzy zostaną odczytane przez pracowników administracji.

logoZarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Zachęta" w Białymstoku informuje, że dnia 24 grudnia 2018 roku biuro Spółdzielni, Administracje Osiedli Piasta I i Piasta II będą czynne do godziny 1400.

logo

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Zachęta" informuje, ze w związku z koniecznymi pracami modernizacyjnymi informujemy o możliwych przerwach w dostępie do usług Vectry w dniu 30.10.2018r. (wtorek) od godz. 100  do godz. 600.

Za wynikłe utrudnienia przepraszamy.

logoSpółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta" informuje o terminach odczytów i wymiany podzielników w budynkach przy ulicy B.Chrobrego 1A i 1B.

Zobacz harmonogram

logoZarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Zachęta" informuje, ze w związku z pracami na sieci ciepłowniczej przy ulicy Sobieskiego 16, 18 i Próżna 2, 4 w dniu 21.09.2018r. (piątek) od godz. 800  do godz. 1600 zostanie wstrzymana dostawa ciepłej wody użytkowej do w/w budynków.

Za wynikłe utrudnienia przepraszamy.