logoSpółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta" z siedzibą w Białymstoku ul. Warszawska 79 poszukuje kandydata do zatrudnienia na stanowisku mistrza ds. konserwacji terenów zielonych.

Warunki zatrudnienia:
Umowa na zastępstwo w pełnym wymiarze godzin.
Szczegółowe informacje na temat wynagrodzenia i warunków pracy udzielane są przez kierownika Zespołu Remontowo - Transportowego z siedziba w Białymstoku ul. Konopnickiej 16 tel. 508 563 844.

 

logoSpółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta" w Białymstoku poszukuje trzech pracowników na stanowisko robotnik budowlny z podstawową znajomością robót związanych z ocieplaniem ścian zewnętrznych budynków, szpachlowania i wykonywania powłok malarskich, roboty związane z remontami nawierzchni z kostki brukowej. Dodatkowo mile widziane posiadane przez kandydata prawo jazdy kat. B. oraz umiejętność obsługi kosy spalinowej (cięcie traw) i nożyc mechanicznych (spalinowych) do cięcia krzewów. Zatrudnienie na okres próbny dalej na czas określony do dnia 31.12.2018 roku. Wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i uprawnień w granichach 14-16zł/godz. brutto (praca w brygadzie budowlano-remonotwej w systemie zadaniowych). Ogółem wynagrodzenie z dodatkami obowiazującymi w Spółdzielni ok. 3300zł brutto.