logoZarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Zachęta" informuje mieszkańców o zmianie oznakowania wewnętrzynych dróg osiedlowch według opracowanej dokumentacji. Informujemy również, że kierunki ruchu na drogach osiedlowych pozostają bez zmian.

W związku z powyższym prosimy o zwracanie uwagi na nowe oznakowania i przestrzeganie zasad ruchu drogowego.

lok do wynaj crSpółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta" posiada wolne lokale do wynajęcia na działalnośc  handlową, usługową, biurową o powierzchni:

Wolne lokale Piasta I; - stan na dzień 17.09.2021r.

logo

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zachęta” w Białymstoku ogłasza: przetarg nieograniczony na wykonanie robót budowlanych dociepleniowych budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Starobojarskiej nr 18.
Warunki przetargu określa SIWZ, którą można otrzymać pocztą elektroniczną na wskazany adres e-mail. W korespondencji e-mail o przekazanie SIWZ należy odwołać się do nazwy przetargu oraz podać nr NIP wnioskodawcy.

Dane kontaktowe:
Sekretariat
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.smzacheta.pl,
tel. 85 749-90-80

Dział GZM i RS
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
tel. 502 754 246

logoSpółdzielnia Mieszkaniowa „Zachęta” informuje, że posiada do wydzierżawienia działkę o powierzchni 68 m2 z przeznaczeniem na działalność gospodarczą typu handlowo - usługową. Działka zlokalizowana jest obok budynku 12A przy ul. B. Chrobrego od strony kl. 1 schodowej, obok ściany szczytowej.

Dokładniejszych informacji na temat dzierżawy w/w działki można zasięgnąć w Dziale Technicznym Administracji Osiedla „Piasta” I przy ul. Warszawskiej 79A, tel. 508-563-828 lub 85-7410-195.

logoSpółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta" - Zespół Remontowo-transportowy oferuje wykonanie usług w zakresie:

  • prace podnośnikiem koszowym o wysokości roboczej 18m. Mozliwość zlecenia wycinki i przycięcia drzew
  • wywóz odpadów budowlanych kontenerami o ładowności 4 ton
  • prace malarskie
  • prace ślusarsko-spawalnicze

Ceny usług według indywiduanej kalkulacji.

Dokładne informacje mozna uzyskać pod numerem telefonów: 508 563 852, 605 036 416

logoSpółdzielnia Mieskaniowa "Zachęta" w Białymstoku ul. Warszawska 79 oferuje do wynajecia pomieszczenie biurowo-usługowe z możliwością adaptacji do potrzeb własnych w budynku przy ul. Konopnickiej 16 w Białymstoku o łacznej powierzchni 70m2. Istnieje również mozliwość wynajecia pomieszczeń magazynowych.

Teren z w/w budynkiem jest ogrodzony i monitorowany oraz posiada miejsca postojowe dla samochodów.

Osoba do kontaktu: Zbigniew Ołdziejewski tel. 605 036 416