logoZarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Zachęta" informuje mieszkańców o zmianie oznakowania wewnętrzynych dróg osiedlowch według opracowanej dokumentacji. Informujemy również, że kierunki ruchu na drogach osiedlowych pozostają bez zmian.

W związku z powyższym prosimy o zwracanie uwagi na nowe oznakowania i przestrzeganie zasad ruchu drogowego.

logoSpółdzielnia Mieszkaniowa ,,Zachęta’’ ul. Warszawska 79, 15-201 Białystok wynajmie nieruchomość zabudowaną, nr działki geodezyjnej 2169/7 -  plac i budynki znajdującą się w Białymstoku przy ul. Konopnickiej 16 . Pow. placu do wynajęcia 2 280 m2 – działka ogrodzona , dostęp bezpośredni do drogi publicznej przez dwie bramy wjazdowe; zamykanie bram sterowane elektrycznie, zainstalowany monitoring placu i system alarmowy w budynku.

lok do wynaj crSpółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta" posiada wolne lokale do wynajęcia na działalnośc  handlową, usługową, biurową o powierzchni:

Wolne lokale Piasta I; - stan na dzień 16.11.2020r.

logo

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zachęta” w Białymstoku ogłasza: przetarg nieograniczony na wykonanie robót budowlanych dociepleniowych budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Starobojarskiej nr 18.
Warunki przetargu określa SIWZ, którą można otrzymać pocztą elektroniczną na wskazany adres e-mail. W korespondencji e-mail o przekazanie SIWZ należy odwołać się do nazwy przetargu oraz podać nr NIP wnioskodawcy.

Dane kontaktowe:
Sekretariat
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.smzacheta.pl,
tel. 85 749-90-80

Dział GZM i RS
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
tel. 502 754 246

logoSpółdzielnia Mieszkaniowa „Zachęta” informuje, że posiada do wydzierżawienia działkę o powierzchni 68 m2 z przeznaczeniem na działalność gospodarczą typu handlowo - usługową. Działka zlokalizowana jest obok budynku 12A przy ul. B. Chrobrego od strony kl. 1 schodowej, obok ściany szczytowej.

Dokładniejszych informacji na temat dzierżawy w/w działki można zasięgnąć w Dziale Technicznym Administracji Osiedla „Piasta” I przy ul. Warszawskiej 79A, tel. 508-563-828 lub 85-7410-195.

logoSpółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta" - Zespół Remontowo-transportowy oferuje wykonanie usług w zakresie:

  • prace podnośnikiem koszowym o wysokości roboczej 18m. Mozliwość zlecenia wycinki i przycięcia drzew
  • wywóz odpadów budowlanych kontenerami o ładowności 4 ton
  • prace malarskie
  • prace ślusarsko-spawalnicze

Ceny usług według indywiduanej kalkulacji.

Dokładne informacje mozna uzyskać pod numerem telefonów: 508 563 852, 605 036 416