Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta" swym zasięgiem obejmuje dwa duże osiedla mieszkaniowe Piasta I i Piasta II. Oba położone są w centralnej części miasta Białegostoku. Od strony południowo wschodniej otoczone są śródmiejskimi obwodnicami, co zapewnia  doskonałe połaczenie z innymi dzielnicami Białegostoku oraz szybkie dotarcie do tras wylotowych z miasta.   Ponadto Osiedle Piasta I i Piasta II dzieli ulica Mieszka I, która komunikuje nasze zasoby ze Śródmieściem.

     W skład naszych zasobów wchodzi jeszcze 14 budynków położonych w pobliżu jednej z głównych ulic Białegostoku - ulicy Sienkiewicza oraz 6 budynków położonych w cichej dzielnicy Białegostoku - blisko Dojlid - przy ulicach Sowlańskiej i Leśnej.

     Doskonale rozwinięta infrastruktura czyni z naszych osiedli wspaniałe miejsce do zamieszkania tym bardziej, że stan techniczny budynków jest stale monitorowany i poddawany bieżącym gruntownym remontom i modernizacjom. Zakończenie procesu termomodernizacji zasobów Spółdzielni planowane jest  na rok 2018,  co podniesie komfort zamieszkania i uzytkowania lokali. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta" to dobry adres.