logoSpółdzielnia Mieszkaniowa „Zachęta” w Białymstoku ogłasza:

 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zachęta” w Białymstoku, 15–201 Białystok,
ul. Warszawska 79, ogłasza:

przetarg nieograniczony na Wykonanie robót drogowych polegających na wykonaniu remontu dróg i nawierzchni placów, miejsc postojowych będących w zasobach Spółdzielni wg wykazu zadań jak niżej

Zadanie nr 1 - Remont drogi osiedlowej w wzdłuż budynku przy ul. Piastowskiej 7 - pow. ok. 340 m2.

lok do wynaj crSpółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta" posiada wolne lokale do wynajęcia na działalnośc  handlową, usługową, biurową o powierzchni:

Wolne lokale Piasta I; - stan na dzień 15.12.2022r.

logoZarząd SM „Zachęta” w Białymstoku zaprasza do składania ofert na umowę o prowadzenie pogotowia technicznego w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Zachęta” w Białymstoku.

Specyfikacja Warunków Technicznych dostępna pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo Ważny komunikat dla osób posiadających lokal mieszkalny w budynkach rozliczanych ze zużycia gazu z gazomierzy zbiorczych !!!

logoZarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Zachęta" informuje mieszkańców o zmianie oznakowania wewnętrzynych dróg osiedlowch według opracowanej dokumentacji. Informujemy również, że kierunki ruchu na drogach osiedlowych pozostają bez zmian.

W związku z powyższym prosimy o zwracanie uwagi na nowe oznakowania i przestrzeganie zasad ruchu drogowego.

logo

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zachęta” w Białymstoku ogłasza: przetarg nieograniczony na wykonanie robót budowlanych dociepleniowych budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Starobojarskiej nr 18.
Warunki przetargu określa SIWZ, którą można otrzymać pocztą elektroniczną na wskazany adres e-mail. W korespondencji e-mail o przekazanie SIWZ należy odwołać się do nazwy przetargu oraz podać nr NIP wnioskodawcy.

Dane kontaktowe:
Sekretariat
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.smzacheta.pl,
tel. 85 749-90-80

Dział GZM i RS
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
tel. 502 754 246