lok do wynaj crSpółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta" posiada wolne lokale do wynajęcia na działalnośc  handlową, usługową, biurową o powierzchni:

Wolne lokale Piasta I; - stan na dzień 26.05.2022r.

logoZarząd SM „Zachęta” w Białymstoku zaprasza do składania ofert na umowę o prowadzenie pogotowia technicznego w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Zachęta” w Białymstoku.

Specyfikacja Warunków Technicznych dostępna pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo Ważny komunikat dla osób posiadających lokal mieszkalny w budynkach rozliczanych ze zużycia gazu z gazomierzy zbiorczych !!!

logoZarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Zachęta" informuje mieszkańców o zmianie oznakowania wewnętrzynych dróg osiedlowch według opracowanej dokumentacji. Informujemy również, że kierunki ruchu na drogach osiedlowych pozostają bez zmian.

W związku z powyższym prosimy o zwracanie uwagi na nowe oznakowania i przestrzeganie zasad ruchu drogowego.

logo

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zachęta” w Białymstoku ogłasza: przetarg nieograniczony na wykonanie robót budowlanych dociepleniowych budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Starobojarskiej nr 18.
Warunki przetargu określa SIWZ, którą można otrzymać pocztą elektroniczną na wskazany adres e-mail. W korespondencji e-mail o przekazanie SIWZ należy odwołać się do nazwy przetargu oraz podać nr NIP wnioskodawcy.

Dane kontaktowe:
Sekretariat
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.smzacheta.pl,
tel. 85 749-90-80

Dział GZM i RS
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
tel. 502 754 246

logoSpółdzielnia Mieszkaniowa „Zachęta” informuje, że posiada do wydzierżawienia działkę o powierzchni 68 m2 z przeznaczeniem na działalność gospodarczą typu handlowo - usługową. Działka zlokalizowana jest obok budynku 12A przy ul. B. Chrobrego od strony kl. 1 schodowej, obok ściany szczytowej.

Dokładniejszych informacji na temat dzierżawy w/w działki można zasięgnąć w Dziale Technicznym Administracji Osiedla „Piasta” I przy ul. Warszawskiej 79A, tel. 508-563-828 lub 85-7410-195.