logoSpółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta" w Białymstoku, 15-201 Białystok, ul. Warszawska 79 ogłasza przetarg nieograniczony na Wykonanie przyłącza wodociągowego wraz z wewnętrzną instalacją wodociągową i hydrantową na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej, w budynku przy ul. B. Chrobrego 2 lokal (Poczta Polska) w Białymstoku.

logo

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta" w Białymstoku ogłasza przetarg na wymianę 4 dźwigów osobowych oraz przebudowę zespołów wejściowych wraz z usługą całodobowego pogotowia technicznego obejmującą likwidację awarii, konserwację i remonty.

Dokumentacja przetargowa dostępna po kontakcie:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel: 508 148 807
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel: 605 411 705

Oferty prosimy składać do dnia 31.03.2023 r.

logo

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta" w Białymstoku ogłasza przetarg na
modernizację instalacji hydrantowych w sześciu budynkach wysokich (28 klatek schodowych).

Realizacja inwestycji przewidziana na rok 2023.
Dokumentacja przetargowa dostępna po kontakcie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oferty prosimy składać do dnia 29.03.2023 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerami:
Stanisław Kropiewnicki tel. 534 851 580
Aleksander Turczynski tel. 693 472 430

Dokumentacja przetargowa do pobrania

logo

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zachęta” w Białymstoku, 15–201 Białystok, ul. Warszawska 79, ogłasza przetarg nieograniczony na Wykonanie instalacji wodociągowej przeciwpożarowej na podstawie wykonanych dokumentacji projektowych w budynkach wysokich: znajdujących się w zasobach Administracji Osiedla Piasta I mieszczących się przy:
- Św. Wojciecha 16 budynek trzyklatkowy
- Św. Wojciecha 18 budynek dwuklatkowy
- B. Chrobrego 4 budynek dwuklatkowy

znajdujących się w zasobach Administracji Os. Piasta II mieszczących się przy:
- Mieszka I 11 budynek siedmioklatkowy
- Towarowej 8 A budynek siedmioklatkowy
- Mieszka I 4 budynek siedmioklatkowy

logoSpółdzielnia Mieszkaniowa "Zachęta" ogłasza przetarg nieograniczony na dostawę opraw oświetleniowych na klatki schodowe.

Termin składania ofert do 16 grudnia 2021 do godz. 1400.

Wiecej informacji na temat przetargu uzyskać można pod numerem 508 563 799 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logoZarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Zachęta” w Białymstoku zaprasza do złożenia oferty na  „Wykonanie instalacji oświetlenia ewakuacyjnego na korytarzach dwunastej kondygnacji i klatkach schodowych, wykonanie modernizacji istniejącego systemu oddymiania oraz wykonanie przeciwpożarowych wyłączników prądu i rozdzielni przeciwpożarowych do zasilania systemu oddymiania i sygnalizacji pożaru w budynkach wysokich” dotyczącej bezpieczeństwa użytkowania budynków mieszkalnych wielorodzinnych wysokich (12 kondygnacyjnych) w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Zachęta” w Białymstoku przy ul. B. Chrobrego 4, Św. Wojciecha 16, Św. Wojciecha 18, Mieszka I 4, Mieszka I 11, Towarowej 8A.