Świetlica „Pod Parasolem” przy ul. Starobojarskiej 18    tel. 608 380 202

Świetlica „Pod Parasolem” – to nowa nazwa małego obiektu przy ulicy Starobojarskiej 18, który powstał z inicjatywy mieszkańców w adoptowanych do nowej funkcji pomieszczeniach piwnicznych ok. roku 1995. Od roku 2000 świetlica działa jako agenda Klubu „Zenit”. Funkcję organizatora działań kulturalnych pełni Pani Celina Borowska, pedagog i animator wydarzeń świetlicowych.

Świetlica „Pod Parasolem” Zaprasza w roku szkolnym 2016 / 2017  dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia:
 
Zajęcia plastyczne dla dzieci
poniedziałki godz. 17.15
 
FIT BALL – gimnastyka z piłkami  – poniedziałki 18.30
Fit ball to zajęcia dla każdego, szczególnie dla tych, którzy nie mogą brać udziału w typowych zajęciach tanecznych czy fitness z powodu problemów z kręgosłupem. Fit ball odciąża kręgosłup, pomaga w uruchamianiu wielu partii mięśni, zwłaszcza dla osób po zabiegach i operacjach. Piłki wykorzystuje się często w rehabilitacji. Jest to też forma wskazana dla kobiet w ciąży i po porodzie. Treningi  polecane są fanom sportów wymagających balansowania ciałem (narty, windsurfing).
 
ZUMBA dla dorosłych – środy 19.45
Zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku, która poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę oraz dba o kondycję. Proste kroki i motywująca muzyka tworzą atmosferę świetnej imprezy. Zumba to efektywna, łatwa, ekscytująca forma zajęć dla każdego bez względu na wiek, płeć, doświadczenie w fitnessie.
 
Gimnastyka dla Pań
czwartki 18.00