Klub Podróżnika – cykl otwartych spotkań o tematyce podróżniczej i krajoznawczej. Uczestniczyć w nich może każdy – czynny i bierny turysta. Każde spotkanie to ciekawe opowieści z podróży, unikalne zdjęcia w formie prezentacji slajdów, oprawione w muzykę i smak, Pamiątki i krótkie filmy – wszystko to, co nasi goście uchwycili w trakcie swoich podróży bliskich i dalekich. Raz w miesiącu w piątek o godzinie 18.00 interesujące prezentacje multimedialne przenoszą nas w miejsca egzotyczne, ciekawe kulturowo, warte zobaczenia, zapamiętania, zachwycenia się, które być może znamy. Zachęcamy do odwiedzania Klubu ZENIT i oddawania się miłej atmosferze wieczorów podróżniczych. 

 

Klub Pogodnych Seniorów – cykl otwartych spotkań dla seniorów, którzy nawet jeśli nie są pogodni, rozpromienieją w miłym towarzystwie. Spotkania prowadzone są przez niezwykle taktowną, sympatyczną i pełną energii reprezentantkę młodego pokolenia. Prowadząca jest także osobą bardzo kompetentną i dysponuje rozległą wiedzą o tematyce psychologicznej. Na spotkaniach poruszane są kwestie szeroko pojętego zdrowia i urody, uczestnicy spotkania mogą sami zasugerować kolejny temat, aby zaspokoić chęć wiedzy i dyskusji. Warto dołączyć do Klubu Pogodnych Seniorów! – spotkania raz w miesiącu w piątek o godzinie 17.00 – Zapraszamy!

SeniorzyJesienią 2018 roku Klub ZENIT został laureatem I. edycji konkursu MIEJSCE PRZYJAZNE SENIOROM. Tytuł został nadany przez Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego za cykl otwartych spotkań „Klub Pogodnych Seniorów”.

 
Masaż dźwiękiem mis tybetańskich i gongów – cykl otwartych spotkań o charakterze relaksacyjnym. Terapia dźwiękiem i wibracją mis tybetańskich oraz gongów jest wciąż mało znana w Europie, ale w górach Tybetu stosuje się ją od tysięcy lat. Odpowiednia tonacja, częstotliwość drgań sprawia, że dźwięk dociera do każdej komórki organizmu dając odczucie pełnej harmonii, relaksu i radości. Od września do czerwca, raz w miesiącu w piątek o godzinie 17.00 zapraszamy do Klubu ZENIT, aby odprężyć się i nabrać pozytywnej energii. Do zobaczenia!
 

Teatrzyk „Zenit” ma również swoją długoletnią historię. Teatralno – wokalna grupa dziecięca (klasy I-III), założona przez Panie: Małgorzatę Bielawską i Halinę Jędrzejczak-Pugliesi odniosła ogromne sukcesy, zdobywając I nagrodę za spektakl „Pchła Szachrajka” oraz GRAND PRIX za widowisko „Ali Baba” w kolejnych edycjach Kramiku Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych HECA w Płocku. Z teatrzykiem pracowały jako instruktorki: Pani Grażyna Kozłowska – aktorka Białostockiego Teatru Lalek, Pani Aleksandra Cybulska. Pod ich kierunkiem teatrzyk uzyskiwał nagrody i wyróżnienia w ramach miejskich edycji Forum Teatralnego Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Obecnie zajęcia prowadzą Panie: Małgorzata Bielawska i Aleksandra Cybulska.